Gdzie kupić akcesoria erotyczne?

Polska seksualność jest tak stłamszona, że brakuje nam nawet polskich odpowiedników na słowa, którymi określa się niektóre zabawki erotyczne. Znakomitym przykładem jest dildo, czyli sztuczny penis. Nierzadko dildo sklep może określać mianem wibratora, co jest oczywistym błędem, ale w ten sposób sklep realizuje potrzebę klientów, którzy nie wiedzą ,ze wibrator to coś innego i mówiąc dildo, myślą właśnie o wibratorze. Czyli urządzeniu z silniczkiem, które? No właśnie. Wibratory potrafią dzisiaj bardzo dużo.

Wibracje wibratorów w pełnej krasie

Każdy sexshop ma w swojej ofercie wibratory. Jest to podstawa całego przemysłu erotycznego. Sęk w tym, że niewiele o nich wiemy i często jesteśmy nimi zaszokowani. Nowoczesne wibratory coraz rzadziej mają klasyczny kształt. Obecnie są one lepiej dopasowane anatomicznie tak, by skutecznie stymulować strefy erogenne.

W przypadku kobiet oznacza to przede wszystkim punkt G i łechtaczkę, przez co wibratory dla kobiet mają nierzadko kształt mniej więcej podkowy. Z kolei wibratory dla panów, bo też takie są, przypominają korki analne, co z kolei ma zadanie stymulowanie prostaty.

Wibratory pulsacyjne czyli pulsatory

Jeszcze inna kategoria wibratorów to tak zwane pulsatory. Sex shop Kraków na pewno już je ma, chociaż cały czas jest to jeszcze stosunkowa nowość na naszym rynku. Czym się one różnią od klasycznych wibratorów? Pulsacjami. Jest to trochę inny ruch wibratora, który w założeniu ma bardziej przypominać naturalny akt penetracji. Czy takie nowoczesne wibratory są lepsze? Na pewno są inne, a ocenę tej inności należy pozostawić użytkownikom. Zdania na ten temat są bowiem podzielone.