Usuwanie włosów z pomocą lasera

Laseroterapia to dziedzina medycyny estetycznej oraz kosmetologii, która wykorzystuje energię przenoszoną przez fotony do uzyskiwania efektów terapeutycznych. Laseroterapia Warszawa to obecnie ogromny wachlarz bardzo zróżnicowanych możliwości, które pomagają w wielu poważnych problemach. Najczęściej jednak zabiegi laserowe Warszawa to zabiegi związane z usuwaniem owłosienia, którego mieć nie chcemy.

Wskazania dla zabiegów laserowych w Warszawie

Zabiegi laserowe Warszawa to propozycja w zasadzie dla wszystkich osób, które chciałyby się pozbyć nadmiaru owłosienie i nie ma tutaj żadnych większych ograniczeń, chociaż trzeba mieć na uwadze, że zabiegi laserowe Warszawa u jednych osób będą działały trochę lepiej, a u innych trochę gorzej. W czym leży problem?

Jest to nie tyle problem, co po prostu charakterystyka działania zabiegów. Laserowe usuwanie owłosienia zawsze jest skuteczniejsze wtedy, kiedy różnica odcieni pomiędzy włosem i skórą jest możliwie duża. U osób z bardzo jasnymi włosami i mocniej opaloną skórą depilacja laserowa Warszawa będzie znacznie mniej skuteczna i czasami może być wręcz odradzana.

Jak działają zabiegi laserem?

Zabiegi laserowe Warszawa opierają się o fakt, że promienie światła o różnej częstotliwości są inaczej traktowane przez obiekty o różnej barwie. Depilacja Warszawa to proces wysyłania światła do włosa, który spali go i jego mieszek włosowy, ale nie uszkodzi komórek dookoła niego. Możliwe jest to dzięki temu, że promienie lasera są przystosowane do bycia wyłapywanymi przez włos, a nie przez skórę, od której się po prostu bezboleśnie odbijają, nie zostawiając przy tym żadnych śladów