W trosce o zdrowe i piękne zęby Czego nie robić po higienizacji?

Zabiegi, które proponuje współczesna stomatologia obejmują nie tylko leczenie, ale także profilaktykę. Higienizacja zębów Warszawa zaliczana jest do zabiegów profilaktycznych. Higienizacja zębów Warszawa pomaga w zachowaniu zdrowych zębów, a tym samym pozwala każdemu cieszyć się pięknym uśmiechem.

Jakie zabiegi są wykonywane podczas higienizacji zębów?

Higienizacja zębów Warszawa obejmuje bardzo różne zabiegi. Czyszczenie zębów Warszawa to piaskowanie, skaling oraz fluoryzacja. Czyszczenie zębów to najlepsza profilaktyka próchnicy i paradontozy. Pacjenci, których interesuje czyszczenie zębów Warszawa nie muszą obawiać się wysokiej ceny. Zabiegi wykonywane w ramach czyszczenia zębów nie kosztują zbyt wiele.

Piaskowanie zębów Warszawa, ale także skaling zębów Warszawa to zabiegi do wykonania, których wykorzystywane są nowoczesne materiały i metody oraz wysokiej klasy narzędzia. Dzięki temu zabiegi te są naprawdę skuteczne.

Czy piaskowanie zębów Warszawa i skaling są bolesne?

Wielu osobom wizyta u dentysty kojarzy się z dolegliwościami bólowymi. Współczesna stomatologia wszystkie zabiegi wykonuje tak, aby pacjenta nic nie bolało. Także piaskowanie zębów oraz skaling zębów to zabiegi, które nie powodują żadnych dolegliwości bólowych.

Do tego zabiegi te trwają dość krótko. Piaskowanie zębów Warszawa usuwa osad, kamień i przebarwienia. Skaling zębów Warszawa to zabieg w trakcie, którego usunięty zostaje kamień naddziąsłowy oraz kamień poddziąsłowy. Zabieg wykonywany jest metodą ultradźwiękową.