Gadżet erotyczny, który warto mieć

Świadomość Polek dotycząca własnej seksualności jest coraz większa. Kobiety chętnie dbają o to, aby czerpać przyjemność z życia seksualnego. Sięgają po zabawki erotyczne, które oferuje sexshop. Zalicza się do nich między innymi dildo, czyli sztuczne penisy.

Czym jest ten gadżet erotyczny?

Każdy, kto kupuje w sklepie, jakim jest sexshop, szybko zobaczy, jak duży wybór dildo proponują producenci. Jest to niż innego jak sztuczny penis, który idealnie sprawdza się w przypadku masturbacji. W odróżnieniu jednak od wibratora nie ma on żadnego silniczka. W efekcie nie wytwarza wibracji.

Decydując się na dildo, nie trzeba więc kupować zapasu baterii. Napędzany jest on siłą własnych mięśni. Doskonale sprawdza się zarówno w zabawach solo, jak i tych z partnerem, urozmaicając życie erotyczne pary. Cechą charakterystyczną dildo jest to, że do złudzenia przypomina prawdziwego penisa.

Jakie są rodzaje dildo?

Dobry sex shop Kraków oferuje swoim klientom przynajmniej kilka rodzajów dildo. Zdecydować można się na dildo anatomiczne, które najbardziej przypomina męskiego penisa. Niektóre modele wykonane są z tak zwanej cyberskóry, która do złudzenia przypomina ludzką.

Dostępne jest również dildo klasyczne, podwójne, a także takie, które wyposażono w przyssawkę. Ci, którzy preferują seks analny mogą zdecydować się na dildo analne, które charakteryzuje się mniejszymi rozmiarami, a także szerszą podstawą, co ma zapobiec niekontrolowanego wpadnięciu zabawki do wnętrza odbytu. Jest to coraz popularniejsza zabawka erotyczna. Aby znaleźć sex shop Kraków, który ma ją w swojej ofercie wystarczy wpisać w wyszukiwarce internetowej frazę dildo sklep.