Wirtualne biuro rachunkowe – informacje o ofercie

Mnóstwo firm przenosi teraz swoją działalność do przestrzeni internetowej. Trudno się dziwić – online można już nie tylko robić zakupy, ale również podejmować współpracę z licznymi przedsiębiorstwami. Są takie branże, które wymagają bezpośredniego kontaktu z klientem, ale i takie, w których wszystko można załatwić na odległość, właśnie przez Internet. Tak jest w przypadku AFK centrum obsługi biznesu. Wirtualne biuro Wrocław Krzyki oferuje swoje usługi online. W czym może pomóc?

Usługi księgowe we Wrocławiu

AFK Biuro rachunkowe to wirtualne centrum obsługi biznesu. Pomoże w wielu sytuacjach – przy rejestracji firmy, pozyskiwaniu środków, a także przy obsłudze księgowości, w tym między innymi przy prowadzeniu księgi przychodów i rozchodów, ksiąg rachunkowych czy ksiąg rachunkowych Fundacji i Stowarzyszeń.

Ponadto można liczyć na audyty, doradztwo, monitoring należności, a nawet na organizację szkoleń. Biuro rachunkowe Wrocław oferuje także nowoczesne oprogramowanie dla firm – program księgowy, który można dopasować do konkretnego przedsiębiorstwa. 

Wirtualne biuro – zakres usług

AFK Wrocław to biuro rachunkowe, świadczące usługi małym i średnim przedsiębiorstwom, a także fundacjom i stowarzyszeniom. Współpracuje chętnie ze startupami, które dopiero się rozwijają i których założyciele wolą się skupiać na rozwoju swojej firmy, a nie na kwestiach księgowych – lepiej przecież powierzyć je fachowcom. W ofercie biura jest między innymi outsourcing kadr i płac oraz pełna księgowość Wrocław. Więcej o ofercie można dowiedzieć się ze strony firmy.