Działanie laserów kosmetycznych

Zabiegi laserowe Warszawa to już nic nowego. Wykonywane są od kilku dekad, chociaż oczywiście początkowo ich jakość była dość ograniczona, ponieważ nie mieliśmy na wyposażeniu odpowiednich urządzeń. Technika idzie jednak bardzo szybko do przodu, dzięki czemu dzisiaj nawet niewielkie zakłady kosmetyczne są w stanie zaoferować nam usługę na światowym poziomie. Jak zatem coś taka usługa może nam pomóc?

Energia ukryta w świetle

Laseroterapia Warszawa opiera się na fakcie, iż światło przenosi w sobie dużo energii. Wystarczy położyć się na słońcu na kilka godzin, by się o tym przekonać. Depilacja laserowa Warszawa to coś w stylu opalania się w trybie ekspresowym, ale dla bezpieczeństwa bardzo ograniczonym.

Laser działa bowiem na zasadzie wiązki, czyli ściśle ukierunkowanym rodzaju światła o bardzo dokładnie kontrolowanych parametrach. Laserowe usuwanie owłosienia, jest czętyo wykonywanym zabiegiem laserowym w Warszawie.

Skuteczna depilacja laserem

Depilacja Warszawa wykorzystuje opalanie w jak najbardziej dosłownym znaczeniu tego słowa. Opalany włos jest bowiem dosłownie spalany przez promień lasera, który jest tak dopasowany, by tylko komórki włosa przyjmowały jego energię. Nie jest to niestety proces idealny i wiele komórek dookoła włosów też jest podrażnionych, ale nie jest to na szczęście poważny problem. Im nowocześniejszy laser i im ciemniejsze włosy, które chcemy za jego pomocą usuwać, tym lepsze efekty laseroterapii będzie się dało uzyskać w praktyce. Najlepiej depilują się włosy brunetek o jasnej karnacji.